Menu
جمعه, 21 مرداد,1401

سهم زنان در پست‌هاي مديريتي همدان رعايت مي‌شود

  • 16 آبان 1399
  • نویسنده: SuperUser Account
  • تعداد نمایش ها: 189
  • 0 نظرات
سهم زنان در پست‌هاي مديريتي همدان رعايت مي‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان؛ سيدسعيد شاهرخي در آيين معارفه مدير اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور با تاکيد بر سهم نابرابر زنان از مناصب مديريتي در گذشته افزود: شناسايي بانوان توانمند و انتصاب آنان در پست‌هاي مديريتي از سياست‌هايي است که در استانداري همدان دنبال مي‌شود و در سال‌هاي اخير ديدگاه‌ها نسبت به جايگاه زنان تغيير کرده است.

او خاطرنشان کرد: رضايتمندي از عملکرد بانوان کارمند و مديران خانم بسيار مطلوب است و اين امر نشان از توانمندي اين قشر دارد.

استاندار همدان با اشاره به تاريخ غني و تمدن گرانبهاي اين ديار گفت: همدان مهد پرورش انسانهاي بزرگ و فرهيخته اي است که ياد و نامشان تا ابد در تاريخ ماندگار است. 

شاهرخي گفت: به گواه اسناد موجود همدان ميراث دار همه ادوار تاريخي است و ??? سال سابقه پايتختي ايران را در کارنامه خود دارد که يک هزار و ??? اثر تاريخي از دوران هاي مختلف به يادگار مانده است. 

او به نقش اسناد و کتابخانه ملي براي حفظ و حراست از اين ميراث ارزشمند اشاره کرد و گفت: در همدان کتابها، اسناد و آثار ارزشمندي وجود دارد که نگهداري تخصصي از آنها بسيار حائز اهميت است. 

استاندار همدان به مصوبه مجلس شوراي اسلامي در ادوار ششم و هفتم درباره نامگذاري همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران اشاره کرد و افزود: اين نام بسيار شايسته همدان است و همه ما وظيفه داريم به خوبي از اين لقب پاسداري کنيم. 

در اين آيين با حضور اشرف بروجردي رييس سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران، از زحمات عليرضا تکلو قدرداني و ميثاق گودرزي به عنوان مدير جديد اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور منصوب شد.

Print
دسته ها: اخبار استان
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان